Buona giornata!

Доброго дня Вам! Ми - родина піцерії Сицилія.

Кожного дня розпочинається нова історія разом з нашими гостями. Приємною традицією у нас є вранішні посиденьки чи кавування від наших друзів. Друзів, які знаходять час та обирають саме Сицилію і саме нашу терасу, на якій як ніде у Рівному відчуваєш себе справжнім неквапливим і трішки замріяним рівнянином та разом з тим сповненим сил та енергії.

В обідній час у нас починає вирувати справжнє життя із посмішок, цікавих новин, розповідей про ділові і не дуже ділові справи) А надвечір настає справжня Італія, справжня італійська родина з усім рівнем темпераменту вступає в свої права як на кухні, так і за столами гостей. Приємний гамір та атмосфера позитиву створюють нашу піцерію, нашу Сицилію!

Що виділяє нас серед решти альтернатив поряд з нами?! Звичайно, яскравих відмінностей може бути і більше але один із головних, один із самих важливих факторів є смачна кухня. Нам приємно постійно отримувати відгуки на наших сторінках про те, якою смачнющою для вас була піца і який десерт чи коктейль зробив ваш вечір. Ми готові читати такі відгуки постійно) Дякуємо! Давайте розпочнемо знайомство з Сицилії!:)